.

.

Лебдечки Када Играчка, Фирма Здрав Лебди на Вода Спреј Мазна Брус Слободни Симпатична Исклучителна Јајце Бања Играчка за Домашни Патување за Децата, за Бебе за Баз?

Лебдечки Када Играчка, Фирма Здрав Лебди на Вода Спреј Мазна Брус Слободни Симпатична Исклучителна Јајце Бања Играчка

DEN 242.16
Залиха

Површина е мазна и брус бесплатно, и не ќе му наштети на вашето бебе на кожата, безбеден и сигурен за користење.Мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, совршена за домашни и патување употреба.Помогне во развојот на мозокот размислување способност и стимулирање на сознавањето на новиот свет, совршена играчка за деца.Погоден за кади и базени за пливање, гарантира долгорочна капење забава, изгледа симпатична и убава.Направени од високо квалитетни пластични материјали, со прецизната изработка, фирма и не се токсични, трајни производи за употреба.Функција : 1. Направени од високо квалитетни пластични материјали, со прецизната изработка, фирма и не се токсични, трајни производи за употреба.2. Површина е мазна и брус бесплатно, и не ќе му наштети на вашето бебе на кожата, безбеден и сигурен за користење.3. Помогне во развојот на мозокот размислување способност и стимулирање на сознавањето на новиот свет, совршена играчка за деца.4. Погоден за кади и базени за пливање, гарантира долгорочна капење забава, изгледа симпатична и убава.5. Мала тежина и во мали димензии, лесен за складирање и за носење, лесно може да се стави во вашата торба, совршена за домашни и патување употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Јајце Спреј Бања Toy Material : Plastic Appropriate Возраст : 3 години + Пакет Листа : 1 x Јајце Спреј Бања Играчка.

R

Избор на клиент