.

.

X-DREE Хардвер Алатка Кабинет Кутии Случај Пролет Натоварени Latch Фати Toggle Hasp(Cajas де gabinetes став herramientas де хардвер Estuche един resorte Latch Фати Toggle Hasp

X-DREE Хардвер Алатка Кабинет Кутии Случај Пролет Натоварени Latch Фати Toggle Hasp(Cajas де gabinetes став herramientas

DEN 199.68
Залиха

Име На Производ : За Да Се Префрлате Latch;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Сребро Тон;Вкупната Големина (Со Штрајк) : 8 x 3.5 х 1,5 см/ 3.1" x 1.37" x 0.6" (L * W* T).Монтажа Дупка со Дијаметар : 4mm/ 0.16", 5mm/0.2";Одговара за Заклучување Дупка со Дијаметар : 6mm/ 0.23".Нето Тежина : 47g(Peso Neto : 47g.Пакет Содржина : 1 x Случај Заклучување за да се Префрлате Latch(Contenido del paquete : 1 x Случај Toggle Latch.Хардвер Алатка Кабинет Кутии Случај Пролет Натоварени Latch Фати Toggle Hasp Spring latch со одличен анти-корозија својства.Мали toggle latch може да се направи се користи обична кутија, инструмент случаи и така натаму.Опис на Spanish Cajas де gabinetes став herramientas де хардвер Estuche един resorte Latch Фати Toggle Hasp Nombre del producto : за да се Префрлате Latch; Материјал : Acero inoxidable Color : Tono plateado; Tamaño вкупно (един huelga) : 8 x 3.5 х 1,5 см / 3.1' 'x 1.37' 'x 0.6' '(L * W * T) Diámetro del orificio де montaje : 4 mm / 0.16' ', 5mm / 0.2' '; Diámetro del orificio де ajuste : 6mm / 0.23' 'Peso Neto : 47g Contenido del paquete : 1 x Случај Toggle Latch.

R

Избор на клиент