.

.

Кингстон Месинг KB160PLAC Наследство 4 Centerset Бања Тапа, Антички Бакар

Кингстон Месинг KB160PLAC Наследство 4 Centerset Бања Тапа, Антички Бакар

DEN 3769.44
Залиха

Солидна месинг изградба.Duraseal washerless кертриџ.Дек планината 4" centerset 3-дупка за инсталација.Стандардна 1/2" IPS конекција. 3-5/8" spout царинење. 4-13/16" spout дофат.Dual рачката на менувачот се исполнат АДА насоки.Вклучува појавување заврши pop-up мозоци.Корозија-отпорни заврши.Дизајниран за долгорочната трајност.Луксузна искра на традиционално стилизирана гламур е доведена до вашата бања ансамбл со оваа прекрасна тапа.Centerset бања чешми се идеални за помали бањи и функција лесен 3-дупка за инсталација.Наследството 4-инчен centerset бања тапа со pop-up се исцеди и својата избрана здрав месинг изградба и премиум антички бакар заврши се гарантира да glamorize вашиот дом традиционалните ансамбл за годините што доаѓаат.Прослават софистицираност и традиционални украси со оваа изјава парче.Соодветен финиш на мозоци е исто така вклучени.Kingstons Centerset Чешми - Чешми направени за фамилии каде 3 дупки се drilled во 4" центар до центар помеѓу 2 најоддалечените дупки.Овие чешми функција на палубата плоча, два тапа рачки, и spout.Се смета како еден од најпопуларните бања чешми, тие се идеални за оние со ограничен контра простор.

R

Избор на клиент