.

.

5 Пак Ајде да Одиме Трици-Не Налепница С-Ј-Б Налепница Автомобил Браник Налепница Decal Автомобил Браник Налепница Decal

5 Пак Ајде да Одиме Трици-Не Налепница С-Ј-Б Налепница Автомобил Браник Налепница Decal Автомобил Браник Налепница

DEN 143.76
Залиха

【Ај Оди Брендон Браник Налепница】Ајде да Одиме Брендон Браник Налепница!Show, каде што стои.Професионално печатени, со висок квалитет налепница.Лесно да лупам и се држи на скоро било која површина. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】 Оваа Налепници за да Имаат Убави и Уникатен Дизајн, Умре Сече Дизајн, Неверојатно Живописни Бои, Трајни, водоотпорност и Абење Отпор.Направи Вашето Патување Случај Веднаш Препознатлив на Аеродромот, или да дадат Изјава за Вашето Возило да го Зграби Внимание на Другите Возачи. 【 ГОЛЕМИНА】7 x 3 инчи,На налепница е совршена големина за да се одржи насекаде,на вашиот компјутер, автомобил, како браник налепница,Масло пумпа, бања ѕидови,прозорец, итн.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК - За Роденден, ноќта на Вештерките, Божиќ, Нова Година, Денот на Таткото, на Мајката Ден, Годишнината Ден, на Вљубените, Аниме Конвенции или Било која Друга Прилика.Decal Налепници : Специјално рака печатени со светли рефлексивни мастило.Дијамант одделение рефлексивни материјал обезбедува најдобар видливост време и ден и ноќ!.Стап насекаде.Се применуваат овие да се пумпите за гориво на дизел пумпи бања ѕидови или било која политичка пријател автомобил или Красат и го персонализирате лап-топ компјутери, windows, и повеќе.Големина : 7 х 3 инчен Пакување Листа:Ај Оди Брендон Налепница x 5pcs Материјал : Печатени со висок квалитет светла мастило, водоотпорен и згаснат-отпорни, лесно да се држиме и издржливи.Примена : Ќе се однесува на повеќето чисти и мазни површини.Живописни Бои : најновите техники за печатење обезбеди светла и свежи бои Водоотпорен и Не Падне - Овие овозможува да одат брендон decals може да бидат изложени на сонце, ветер и дожд за долго време, тие се уште непроменети.

R

Избор на клиент