.

.

DW027A HP StorageWorks DAT 72 Лента Вози DW027A

DW027A HP StorageWorks DAT 72 Лента Вози DW027A

DEN 719.76
Залиха

HP DW027 A Storageworks 36/72 GB DAT72 ДДС-5 USB Надворешни Детали за Производот : - Производителот : HP - Објект Состојба : Обновена со Производителот Спецификации - Дел Број : DW027 A - Тип на Производ : Лента Дискови - Технологија Категорија : 4mm (DAT) - Формат на Снимање : ДДС-5 - Капацитет : 36/72 GB - Интерфејс : USB - Форма Фактор : Надворешно - Sanworks SKU# : SWN013438 - Дополнителни Информации за Производот : ве Молиме јавете се Sanworks за спецификација или компатибилност прашања.Производ Нагласува : - Пакетот Вклучува : Кабелот за Напојување (Опција за Дополнителни Набавка : SCSI Кабел и Terminator) - 90 Дена Неограничена Гаранција - Продолжената Гаранција се Достапни - Една Година за Поддршка на Производот со Sanworks Вклучени - 100% Задоволство или Вашите Пари Назад - Во Парк.

R

Избор на клиент