.

.

Нови Wayzon Дрво Форма Прстени Earring Накит Организатор Складирање Кула Стои На Екранот Носител (Зелен)

Нови Wayzon Дрво Форма Прстени Earring Накит Организатор Складирање Кула Стои На Екранот Носител (Зелен)

DEN 167.76
Залиха

Дрвото форма накит организатор носителот чувајте ги вашите прстени, обетки или нараквица виси на гранки.Тоа може да биде и на накит организатор и табела декорација во вашата спална соба, водењето на мали предмети уредната на botton лента на тоа.Материјал : Пластика.Боја : Зелена.Големина : 10.83x10.63x4.65 инчи.Нови Wayzon Дрво Форма Прстени Earring Накит Организатор Складирање Кула Стои На Екранот Носителот Спецификација Боја : Зелена Материјал : Пластични Големина : 10.83x10.63x4.65 инчи Употреба : Виси вашиот прстени, обетки, ѓердан или нараквица Функција:Со фах база и да може да биде украс за вашата маса.

R

Избор на клиент