.

.

Phelika големи перење кошница жирафа со флорални headpiece перење забавува расклопна водоотпорен оксфорд ткаенина со рачка валкана облека складирање виткање перење бин 50

Phelika големи перење кошница жирафа со флорални headpiece перење забавува расклопна водоотпорен оксфорд ткаенина

DEN 462.96
Залиха

★【МАТЕРИЈАЛ】трајни и дебели ЈП обложени водоотпорен Оксфорд ткаенина (100 % полиестер) НЕ користете абразивни чистач да го чисти алишта кеса за да избегнете оштетување на ЈП обложување, Нема машина за перење!Пакетот Вклучува : 1 x Перење Забавува.

R

Избор на клиент