.

.

JUSTSILEI Замена Хлапак Фолија Електрични Бричење на Главата за Бричење Мрежа Решетка на Екранот Одговара за Браун 3315 3610 3612 3614 3615 3731 3732 3733 3305 Хлапак Додатоци

JUSTSILEI Замена Хлапак Фолија Електрични Бричење на Главата за Бричење Мрежа Решетка на Екранот Одговара за Браун

DEN 805.92
Залиха

Лесно да се инсталира.Чистење на жилет пред да ја инсталирате.Ве молиме бидете сигурни дека и вашите жилет модел.одговара за Браун 3305, 3310, 3315, 3600, 3610, 3612, 3614, 3615, 3731, 3732, 3733, 3734, 3770, 3774, 3775, 5628, 5629, 5632, 5634, 5635. - Нови, Без Пакет.Пакет : 1pc Фолија за Екран со Рамка.

R

Избор на клиент