.

.

WNDFX Симпатична Steampunk Табела Светилка Гроздобер водовод Четири Нозе Медиум Копчето Switch Селски Индустриски Биро Светлина Ноќ Не-Dimmable Осветлување за Кафе Хотел Студи?

WNDFX Симпатична Steampunk Табела Светилка Гроздобер водовод Четири Нозе Медиум Копчето Switch Селски Индустриски

DEN 1705.20
Залиха

Совршен Декор & Едноставно се Соберат : Неговиот уникатен дизајн е погодна за многу сцени и многу лесно да се соберат.Можете да ги красат вашата спална соба, дневна соба, трпезарија, ресторан, канцеларија, партија и да ги направи повеќе прекрасно со оваа светилка.Испрати како голем дар е исто така добар избор.Ретро дизајн : Земање на уникатен четири нозе водовод облик дизајн, здрав железо направи тоа изгледа жив, додадете индустриски гроздобер атмосфера да се насекаде ќе се вклучи.Удобен Прекинувач : На електрична жица доаѓа со on / off прекинувач, лесно и безбедно да се контролира, нема потреба да се приклучокот и отстранете го цело време.Компатибилен сијалица : E26 / E27 база Блескаво сијалица или LED сијалицата, се препорачува сијалица тип е lumiled сијалица.Тие би можеле да одговараат совршено да се создаде гроздобер привлечен амбиент.Не се вклучени светилки.Минималистички Дизајн За Дома : А идеален табела ламба за дневна соба, спална соба, студија соба, детска соба, итн.Додадете малку пријатна и удобна атмосфера на вашата спална соба или дневна соба.WNDFX бренд во Кина 11 години.Комбинирајте го Со едноставен и уникатен дизајн, светилка постави е идеална украси за вашиот дом, кој може да го претворат вашиот дом во модерен, класичен, современи атмосфера.Декоративни и практични, што совршен подарок за вашето семејство или пријатели!Тип : Табела lamp Main материјал : metal Size : 5.5 во (14cm) висока, 5.5 во (14cm) широк, 1.9 во (5cm)Боја : Bronze Style : Гроздобер / Industry Fixture Карактеристики:Dimmable Type на Сијалица:Блескаво, LEDPower : 40w (се препорачува), 60w (макс.)Напон : AC 110v Base тип : E26 / E27 Switch тип : / Исклучување switch If видливоста е вклучена : no Package се вклучени : 1 x табела светилка【Гарантира Услуга】Квалитетот на производот е нашата посветеност, задоволството на клиентите е нашиот извршување!Ве молиме да не контактирате доколку имате било каков проблем со нашиот производ, ние гарантираме за да се направи тоа право за вас како е можно поскоро.

R

Избор на клиент