.

.

Бања Играчка BagBathtub Туш Играчка Торба, Голем Капацитет на Вшмукување Бања Играчка Торба Сива боја за Деца Играчки за Складирање

Бања Играчка BagBathtub Туш Играчка Торба, Голем Капацитет на Вшмукување Бања Играчка Торба Сива боја за Деца Играчки

DEN 1999.20
Залиха

Складирање торба се користи во врска со супер вшмукување чаша на цврсто да се поправи на детето бања играчка складирање торба.Единствена мрежа структура дизајн може да сува играчки и предмети побрзо, избегнување и размножување на бактерии.Голем капацитет, може да се стави долу голем број на играчки, не се плаши од губење на играчки, бидејќи децата ги остави милување.Симпатична цртан филм дизајн во голема мера ќе ви помогне да се посветам на вашето дете е добра навика на чување играчки внимателно.Чување на чантата може да се користи не само во бањата, но исто така и на продавница за играчки и други предмети во дневната соба.Функција : 1. Единствена мрежа структура дизајн може да сува играчки и предмети побрзо, избегнување и размножување на бактерии.2. Складирање торба се користи во врска со супер вшмукување чаша на цврсто да се поправи на детето бања играчка складирање торба.3. Симпатична цртан филм дизајн во голема мера ќе ви помогне да се посветам на вашето дете е добра навика на чување играчки внимателно.4. Чување на чантата може да се користи не само во бањата, но исто така и на продавница за играчки и други предмети во дневната соба.5. Голем капацитет, може да се стави долу голем број на играчки, не се плаши од губење на играчки, бидејќи децата ги остави милување.Спецификација : Предмет Тип : Бања Играчка Организатор Bag Material : Cloth Color : Сива Пакет Листа : 1 x Бања Играчка Organizer Bag2 x Вшмукување Чаша .

R

Избор на клиент