.

.

SHUNDA Компатибилен со Motorola Мото G Перо 5G, Ултра Тенок Кожен Паричник Магнетни Тока Картичка Случај Картичка Заградата Shockproof Капакот за полнење за Motorola Мото G Перо 5G 6.8 -

SHUNDA Компатибилен со Motorola Мото G Перо 5G, Ултра Тенок Кожен Паричник Магнетни Тока Картичка Случај Картичка

DEN 261.12
Залиха

Паричникот Картичка Телефонот Случај е специјално дизајниран за Motorola Мото G Перо 5 G.Ве молиме потврдете го вашиот модел на телефон пред купување.Паричникот картичка телефонот случај, со користење на високо-квалитетна кожа + TPU браник совршена комбинација, 360 ° сите круг заштита на вашиот телефон, отпорно на гребење, шок-доказ, анти-отпечаток, против пролизгување.Паричникот картичка мобилен телефон случај, Едноставно Паричникот Кожа Дизајн се состои од картичка слотови & сметка-белешка за замрзнување. (3 Картичка Слотови, 1 Парични Џеб) го направи животот лесен, нема потреба да се донесе крупни паричник.Картичка заграда, може да се прилагоди на соодветен агол на волја, може да се види филмови и видеа среќно.Прецизно сечење : Сите порти се прецизно сечење, и сите копчиња, контроли, и пристаништа може да биде лесно да се отстрани без демонтирање на школка.Лесно да се инсталира.

R

Избор на клиент