.

.

2 парчиња Туш Нога Одмор за Бричење на Нозете, Не е Потребно Дупчење Не се Лизга Бања Педалата со Моќни Вшмукување Чаша

2 парчиња Туш Нога Одмор за Бричење на Нозете, Не е Потребно Дупчење Не се Лизга Бања Педалата со Моќни Вшмукување

DEN 671.76
Залиха

Пластика.Максималното оптоварување може да достигне 20 КГ, кој се користи како рамнотежа помош.Сосема нов материјал, сосема нов дизајн, посигурен, посилни вшмукување, да не падне, ќе го заслужуваат тоа.Со Лепенка, ефектот е подобар.Моќен вшмукување чаша може да си го цица на било која површина, како што се глазирани плочки, пластика или стакло.Површината мора да биде мазна и рамна.Објектот не ќе си го цица на текстура или нерамни површини.Туш подложка за нозе користи тестирани силна вшмукување моќ да секогаш сигурен и цврст стисок.Лесен-за-користење рачката овозможува инсталација и отстранување.Педалите се многу цврсти, многу погоден за миење или бричење на нозете, бремени жени или нозете, оние со неповолно нозе да се движат, и на оние со потешкотии во виткање на половината, носете чевли или сјај чевли безбедно.Ако некогаш сте се обиделе да ги креваш нозете во туш да се измијат вашите нозе или бричење на нозете и се користи сапун кутија за да се поддржи, тогаш знаете дека ова е непријатно и опасно нестабилен и може да предизвика многу непотребни проблеми се наведнува.Карактеристики Лесно да се инсталира.Тоа може лесно да се преместуваат на туш ѕид за подобра рамнотежа.Максималното оптоварување може да достигне 20 КГ, кој се користи како рамнотежа помош.Карактеристики : Материјал : Пластични Точка големина : 15.5 X11.5cm (6" x 4.5") Вшмукување чаша дијаметар : 11.5 cm (4.5") Тежина : 240 грама боја : Бела Пакет вклучува : 2x бања вшмукување чаша нога мат.

R

Избор на клиент