.

.

2 парчиња/многу Kawaii Glittery Ласерски Декоративни Scrapbooking Налепница за Списанието Подароци Училиште Канцеларија Канцелариски

2 парчиња/многу Kawaii Glittery Ласерски Декоративни Scrapbooking Налепница за Списанието Подароци Училиште Канцеларија

DEN 309.36
Залиха

Овие самолепливи етикети налепници се многу лесно да лупам надвор од поддршка и се држи цврсто на било која површина, без да остават остатоци на површината кога го отстраните.Тоа е многу лесен за употреба.Висок квалитет сјај акции со постојан лепило дека стапови за повеќето површини како што се чанти, картон, стакло, кутии, ткиво, пластика, метал и повеќе.Големината на налепници ги прави идеален за примена на помала големина производи, како што се пакуваат печива, малите занаети и запечатување коверти/писма до лојални клиенти кои се поддржи вашиот бизнис.Украси : Картички, подароци, слатки шишарки, или она што некогаш доаѓа во вашиот ум.Пред употреба, ве молиме уверете се дека предмети да бидат испратени се чисти, така што налепници може да се залепи повеќе цврсто.Налепници Спецификации Материјал : Пластични Дизајн : како на сликата покаже Топло Забелешка ве Молиме оставете мала големина грешка поради прирачник за мерење.

R

Избор на клиент