.

.

MGWYE 204 Нерѓосувачки Челик Кутија Метал Бенто Кутија со Две Групи Деца Кутија,Храна Контејнер Чување на Кутии за Деца и Децата и Возрасните Канцеларија Училиште (Бо?

MGWYE 204 Нерѓосувачки Челик Кутија Метал Бенто Кутија со Две Групи Деца Кутија,Храна Контејнер Чување на Кутии

DEN 1509.60
Залиха

Направени од храна одделение, заштита на животната средина материјали, ручек кутија може безбедно да се користи во микробранови печки, dishwashers и замрзнувачи.Јадат безбедна и здрава храна во секое време, насекаде.Еднократно, запечатени, течење-доказ ручек кутија сад е направен од храна-одделение од нерѓосувачки челик материјали, кои може да се спречи било spillage од протекување во вашата торба, на тој начин што вашиот оброк свежи и хаос-слободни.Извонредна бенто кутија идеи за контролирање на бенто кутија делови и специјални диети со одржување посебна храна.На ручек кутија може да се додаде со врела вода за континуирано изолација, кој е практичен и удобен.На силиконски запечатување капак и вентилација ззп може да се скрати греење време и може да уживате во топла оброци во секое време, насекаде.Обезбеди најдобар момент за вас.Користете слободен бенто кутија белешки за да испратите лични информации за вашите најблиски!Печати на белешка и да ги стави во ручек boxnd ладно, висока температура отпор, надворешната школка полиетилен, силна отпорност, силна носивоста, силни и издржливи.Долгорочни Изолација и Ладење : Топлина и ладно изолација, долгорочно изолација, долгорочно ладење, така што може да се задржи топло или ладно храна и пијалаци за време на отворено кампување или на самостојно возење патување.Производ description Specification : Име : Нерѓосувачки Челик Преносни Ручек Box Material : pp + 304 нерѓосувачки steel Size : за 18 * 6 * 11.5 cm Weight : за 700g/7.09*2.36*4.53 inch Capacity : 1100ml Color : двоен слој сина и бела, двојно-layer портокалова и бела,Пакување Листа : Преносни Ручек Кутија * 1 Any повратни информации од вас ќе биде многу ценета.Ако сте satisfie Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се вратам на вас порано.

R

Избор на клиент