.

.

Фиока Вади, Мулти-Цел 7.7 Инчен Дупка Растојание Цинк Легура Кабинет Рачки, за Лизгачки Вратата Балкон Врата

Фиока Вади, Мулти-Цел 7.7 Инчен Дупка Растојание Цинк Легура Кабинет Рачки, за Лизгачки Вратата Балкон Врата

DEN 1245.60
Залиха

Производот содржи монтажа завртки, лесен за инсталација и отстранување, без дополнителни средства се потребни.Погоден за повеќето врати и кабинети, како што се гардероби, фиока мебел, кабинети, и од страна на вратата.Вашето семејство, пријатели и гости ќе ви се допадне овој стилски DIY стил, Европски антички дизајн, убава и исклучителна, погоден за повеќето мебел стилови.Ова се справи со е погодна за внатрешна и надворешна употреба и е лесно да се инсталира на сите видови на дрво.Направени од високо‑квалитет цинк легура материјали, носат‑отпорни, и трајни, не е лесно да ' рѓа, и долг животен век.Функција : 1. Погоден за повеќето врати и кабинети, како што се гардероби, фиока мебел, кабинети, и од страна на вратата.2. Ова се справи со е погодна за внатрешна и надворешна употреба и е лесно да се инсталира на сите видови на дрво.3. Направени од високо‑квалитет цинк легура материјали, носат‑отпорни, и трајни, не е лесно да ' рѓа, и долг животен век.4. Вашето семејство, пријатели и гости ќе ви се допадне овој стилски DIY стил, Европски антички дизајн, убава и исклучителна, погоден за повеќето мебел стилови.5. Производот содржи монтажа завртки, лесен за инсталација и отстранување, без дополнителни средства се потребни.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вратата Handle Material : Цинк Alloy Weight : Прибл. 338g/11.9 oz Product Големина : Прибл. 280 x 43 x 55мм/11 x 1.7 x 2.2 in Hole Растојание : Прибл. 195mm/7.7 in Scope на Примена : Алуминиум Легура Врата, Балкон Врата, Лизгачки Врати, Дрвена Врата се Справи.Пакет Листа : 1 x Handle4 x Screw Note : 1. Ве молиме овозможи 0-2 cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Избор на клиент