.

.

Uoohal Женска Памук Плус Големина Sweatpants Drawstring Лабава Joggers Работи Тренингот Дневна Pajama Панталони со Џебови

Uoohal Женска Памук Плус Големина Sweatpants Drawstring Лабава Joggers Работи Тренингот Дневна Pajama Панталони

DEN 455.76
Залиха

95% Памук, 5% Spandex.Drawstring Половината затворање.Машина За Миење.ЗАБЕЛЕШКА : Не ставајте го во сува машина,рака/исуши беше препорачува.Памук Мешавина Мека Ткаенина Длабоки џебови може да скривам вашиот телефон,копчиња или картички,слободни вашите раце кога се прави вежби.Анти-pilling & Лабава Одговара за Слободни Движат__плус големина pajama bottoms за жени со анти-pilling материјал,супер мек и удобен,совршен за спиење или дневна носат;исто така добар избор за прави јога,тренингот,трчање или пешачење.лабава фит јога панталони за повеќе слободно се движат и удобно.Прилики и Носат предлози__плус големина pajama панталони/плус големина тренингот јога joggers sweatpants одговараат за прави вежби,јога,трчање,joggers или само како pajama bottoms за дневна или ноќна.го спарите со неврзан блузи или маици,тренингот резервоарот или атлетик tee кошули за да се создаде стилски повик или тренингот облека изгледа.

R

Избор на клиент