.

.

Gotneto Небото Модел со Виножита Ѕвезди И Облаци едноставна Перење Забавува Светлина Свитлива Валкана Облека Забавува За Валкани Алишта и Играчки Детска Спална соба ?

Gotneto Небото Модел со Виножита Ѕвезди И Облаци едноставна Перење Забавува Светлина Свитлива Валкана Облека Забавува

DEN 1344.00
Залиха

Валкана облека кошница големина : 17.3"Hx16.5"Д инчи.Издржлив материјал : Оксфорд ткаенина, по можност Оксфорд ткаенина материјал, изградена-во водоотпорен обложување, водоотпорен и влага-доказ, без чуден мирис.Лесно да се носат и се движат : ѓубре може да вклучува две рачки за лесно носење.Цел : складирање кутија може да бидат поставени на многу места.Тоа е погоден за семејството да го чувајте ги изми и валкана облека.Тоа е сместени во детската соба на продавница за играчки, книги и други предмети за домаќинството (како што се долна облека, здолништа, Т-кошули, јакни, панталони, итн.) за да се задржи куќата чиста и уредна.Количка за складирање кутија : кога не е во употреба, тоа може да биде укината за да се олесни складирање.Кога не е во употреба или треба да бидат транспортирани, само лежеше кошница станот за да зачувате простор за складирање.Оваа складирање торба погодна за возрасни, тинејџерите, децата; погоден за играчки, книги, облека и други нешта, погоден за дома и на училиште.Зошто да изберете нашите големи складирање кошница?- Просторен капацитет,17.5"Hx16.57"Д инчи, продавницата за повеќе работи.- Здрав страна рачки за лесно toting.- Расклопна дизајн за компактен, лесен за чување.- Симпатична прекрасна животински модел дизајн.- Повеќе функција, погоден за секое место.Карактеристики : Совршен организатор на игра соби, овозможувајќи за складирање на играчки, книги, блокови, полнети животни, играчки со повеќе парчиња, воз опрема, или одборот игри.Голема кошница за расадници, со доволно простор за складирање за пелени, деца брише, пелена осип крем, деца облека, burp партали, teething играчки, и лосион.Складирање кошница може да се користат во дневната соба за да се одржи фрли ќебе, перници, и материјали за читање, како и во бањата за крпи, или како што се перење забавува.Пакет детали : - 1 x Симпатична Големи Складирање Кошница.

R

Избор на клиент