.

.

Simayixx Детска Четка за заби Четка за Деца U-форма четкичка за Заби За 360° Темелно Чистење Белење Масажа Четка за заби U - Тип Моделирање четкичка за Заби За Бебе(Б)

Simayixx Детска Четка за заби Четка за Деца U-форма четкичка за Заби За 360° Темелно Чистење Белење Масажа Четка

DEN 220.56
Залиха

【КРЕАТИВНИ U-ОБЛИК ДИЗАЈН】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.единствени дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби. 【 СИЛИКОНИ МАТЕРИЈАЛИ】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење начин, ефективно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, децата глеѓ. 【ПРЕКРАСНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и развивање на четкање навики. 【УДОБНОСТА и БЕЗБЕДНОСТА】Лесно зафат се справува обезбеди удобност и контрола,Две слатки бои за да се зголеми вашето дете интерес за четкање.Безбеден, брз и удобен, лесно да го користите дома или патување. 【ОДЛИЧНА УСЛУГА】По приемот на производот, Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.Децата U-форма четкичка за Заби За 360° Темелно Чистење Белење Масажа Четка за заби U - Тип Моделирање четкичка за Заби за да Childrens Product продажба поени : 【КРЕАТИВНИ U-ОБЛИК ДИЗАЈН】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.единствени дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби.【PACIFIER ОДДЕЛЕНИЕ СИЛИКОНСКИ МАТЕРИЈАЛИ】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење начин, ефективно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, заштита на децата глеѓ.【ПРЕКРАСНА ЦРТАН филм ДИЗАЈН】 симпатична и интересен изглед на четката прави децата повеќе се заинтересирани за четкање на забите.Ова им помогне на вашите деца да бидат подготвени да се четкаат забите подолго дури и да се развијат здрави четкање навики.【УДОБНОСТА и БЕЗБЕДНОСТА】Лесно зафат се справува обезбеди удобност и контрола,Две слатки бои за да се зголеми вашето дете интерес за четкање.Безбеден, брз и удобен, лесно да го користите дома или патување.【ОДЛИЧНА УСЛУГА】По приемот на производот, Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да ви помогне.Тип : Toothbrus Material : silicone Color : Сина、Pink Inclusion : 1 X Toothbrush Notice:Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен,1cm=10мм.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.

R

Избор на клиент