.

.

wangyy Јазик 2 парчиња Гласна Музика Tweeter Звучникот Автомобил Мал Плоштад Говорникот 500W Автомобил Додатоци

wangyy Јазик 2 парчиња Гласна Музика Tweeter Звучникот Автомобил Мал Плоштад Говорникот 500W Автомобил Додатоци

DEN 1330.80
Залиха

Компактни димензии, лесно да го инсталирате на вашиот автомобил.Долг животен век, лесен за инсталација и одржување.Гласен звук и јасно тонски квалитет, да ви даде добар слух уживање.Вграден-во завртка дупка, погоден за повеќето автомобили.Солидна црна плоштадот изглед, dustproof и модерен.Спецификација : Материјал : Пластични Боја : Црна, Моќност : 500 W Пакет Листа : 1 * Пар Звучници 1 * Завртки Пакет.

R

Избор на клиент