.

.

JanSport Голема Пауза Изолирани Ручек Торба - Мала Мека Еднострани Кулер Идеален за на Училиште, на Работа или Оброк Првично

JanSport Голема Пауза Изолирани Ручек Торба - Мала Мека Еднострани Кулер Идеален за на Училиште, на Работа или

DEN 480.00
Залиха

100% Полиестер.Увезени.ИЗОЛИРАНИ КУЛЕР ТОРБА - Jan Sport ручек торба е направен со термичка изолација за да помогне да се задржи на храна и пијалаци топла или ладна, за неколку часа.СОВРШЕН за РУЧЕК САД – Едноставен дизајн и лесен, надворешен поштенски џеб за прибор или салфети, и прилагодливи Велкро се справи.ЛЕСНИ & ПРОСТОРНАТА - Идеален за на училиште, на работа & патување.Голем главната преграда има многу простор за вашата храна и грицки.АМЕРИКАНСКАТА ТРАДИЦИЈА ВО РАНЦИ – Генерации пораснале & дојде да се потпира на овој доверлив бренд.Над 50 години, на училиште, работа, патот патувања, откривање на забава, слобода и авантура.Ако сте сериозни за ручек, го повика Голема Пауза да ви се придружат.Одликувајќи се со голема изолирани главната преграда за да се задржи предмети топла или ладна, плус надворешен поштенски џеб за прибор или салфети, и прилагодливи Велкро се справи.

R

Избор на клиент