.

.

Црвено Вино Се Зголеми И Свеќа Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија Мултифункционален Декорација Додатоци Пенкал

Црвено Вино Се Зголеми И Свеќа Слон Молив Држачот За Мобилен Телефон Стојат Биро Организатор Симпатична Канцеларија

DEN 383.76
Залиха

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Време На Испорака Е Од 7 До 15 Дена,Забрзан Логистика Пристигнување Во Рок Од 5 До 12 Дена.Стилски Декорација : Може Да Биде Поставен На Било Која Површина, На Крајот На Маса, Или Кафе На Маса, Да Се Организира Вашата Канцеларија Или Дневна Соба.Димензии : 7×3×4 Инчи,Нашата Маса Организатор Мобилен Телефон Стојат составена Од 5 Дрво, Пластични Табли, Постојат Лесен И Удобен за Да го Соберете Или Отстрани.Еколошки Материјал : Слон Молив Носител Е Направена Од Еколошки Дрво Пластични Одбор Материјали, Без Употреба На Токсични Супстанции И Мирис.Совршен Подарок : Креативна Декорација За Дневна Соба, Kids†Соба, Студија, Спална Соба, Канцеларија, Ученичкиот Дом, Забава, Итн.Креативен Подарок За Пријателите, Колегите И Најблиски.

R

Избор на клиент