.

.

MINGHE Маса Светилка со 2 Полнење преку USB Порти,Блек Метал Табела Светилка,Прилагодлив Читање Светилка за Ноќни Читање, Учење, Компјутер и Хоби,LED Сијалица Вклучени

MINGHE Маса Светилка со 2 Полнење преку USB Порти,Блек Метал Табела Светилка,Прилагодлив Читање Светилка за Ноќни

DEN 1127.76
Залиха

【Блек Метал Маса светилка со 2 USB Порти】На индустриски табела светилка доаѓа со две полнење преку USB порти(5 V/2.1 A) , кои се достапни за користење без разлика дали светлината е вклучено или исклучено.Супер погодно за вас, за полнење на вашиот мобилен телефон, i Pad, Kindle, diffuser, Apple се Види, таблет и други мали уреди.Те спаси од проблеми не се доволно ѕид отворите за полнење на повеќе уреди во исто време. 【Стилски и прилагодливи главата】големината е 9.6*6.3*16.1 инчи.Оваа светилка не само што изгледа елегантен и стилски,но исто така многу функционална,може да се прилагоди на насоката на главата за да се исполнат најдобар агол на читање,совршен за вашиот дом, канцеларија биро како читање светилка. 【A19 LED Сијалица Вклучени】Тоа доаѓа со A19 LED сијалица(9 W,3000 K,E26 База).Не потчукнувајте, не ги заслепуваат, без енергија-губењето!Ние го избере led сијалица да ви понуди со пријатно и пријатна светлина на сила по тестирањето.Боја температура на 3000 K обезбедува само вистинската количина на светлина и diffuses тоа рамномерно, светла, но не и заслепувачки, исклучен но ефикасно. 【Минималистички Табела Светилка со Прилагодливи Главата】Кој високо флексибилни светилка глава, оваа dimmable маса светилка е совршен задача светлина со повеќе светлина агли на располагање за оптимизиран осветлување.Можете лесно може да се прилагоди на читање светлина за вашата посакувана насока.Оваа минимална светилка мешавини без никаков напор во секој простор како спална соба, дневна соба, канцеларија, guestroom, ученичкиот дом, итн.Тоа е естетски привлечен и додава стил за вашето место, дури и со светлината исклучен. 【Професионални Услуги на Клиентите】 Ние сакаме да се осигура дека вие сте апсолутно задоволни со купувањето!Не Грижете се да се Купи : Ние сме посветени да ви даваат премиум квалитет на производи за кои се вреди секој денар поминато.Какво било сомневање или проблеми, КОНТАКТИРАЈТЕ не преку порака кутија, и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Едноставна светилка дизајн може да се облекуваат вашата соба, прилагодливи Агол е удобен за вашата работа читање употреба.Во исто време, оваа светилка има две полнење преку USB порти, можете да го користите светилка додека се полни, лесен за употреба.

R

Избор на клиент