.

.

Право Светлата Компатибилен Со Тојота е корола 1999 2000 2001 2002 VP1271P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Патникот Страна Фарови Собранието Проектор Црна LHD

Право Светлата Компатибилен Со Тојота е корола 1999 2000 2001 2002 VP1271P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp

DEN 2666.16
Залиха

Светлата компатибилен со Тојота е корола E11 10/1999-01/2002. Се ИЗРАЗАТ во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ : Ние ги користиме неколку курир компании и секогаш проверете и изберете најбрзо испорака опција на нашите клиенти.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / Plug-n-Игра за Инсталација / Пакет содржина : десната страна, патникот страна / Подготвени за електрична headlamp израмнување / Одобрување : одобрување E означени (стандард E) / Погоден светилки : HB3 / HB4 / во Боја : Црна.ПРОФЕСИОНАЛНИ ПРОДАВНИЦА : Ние сме биле во подесување индустрија од 2008 година. Во моментов, ние нудиме на нашите производи во целиот свет во повеќе од онлајн продавници и ние знаеме колку е важно да ги задоволи на секој клиент.Можете да ни веруваат!.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за нашите клиенти!Ако не сте 100% задоволни со нашата внимателно одбрани производи, вие може да пакет на неупотребениот производ и да се врати тоа да ни го до 30 дена по добивањето тоа!.Headlamp компатибилен со Тојота е корола (E11) 10/1999-01/2002 Headlight компатибилен со Тојота е корола 1999 2000 2001 2002 Product description One година warranty Fits совршено да автомобил - Инсталација не предизвикува problems Product за десната рака сообраќај (RHT=LHD).Управувачот на левата страна на car Excellent замена за старите оригинални set Product се сосема нови, никогаш не се користат и првично спакувани.Пакет содржина : десната страна, патникот side Product details Product : Headlight Prepared за електрична headlamp leveling Approval : одобрување E означени (стандард E)Погодни светилки : HB3 / HB4 Colour : Црна.

R

Избор на клиент