.

.

Amasu 12V 1.5 ЕДЕН Адаптер AC 100-240V Моќ НИ Снабдување Приклучок за Префрлување PC Кабелот за Напојување за полнење за Motorola Kenwood ICOM Држачи

Amasu 12V 1.5 ЕДЕН Адаптер AC 100-240V Моќ НИ Снабдување Приклучок за Префрлување PC Кабелот за Напојување за полнење

DEN 306.72
Залиха

12 V 1.5 ЕДЕН Адаптер AC 100-240 V Моќ НИ Снабдување Приклучок за Префрлување.Влезен напон : 100 V-240 V 50/60 Hz.Излез : 12 V DC A. 1.5 Компатибилен со 5.5 мм x 2,5 mm НИ приклучок тип.Количина : 1 Buc (100% Сосема Нов,Не Се Користи,Не Реновирање).Amasu е двонасочна радио додатоци компанија со долгогодишно професионално производство искуство!Ние, главно, се фокусираат на двонасочна радио батерија, полнач, спојувалка за каиш, антена, слушалки, микрофон, програмирање кабел и други радио додатоци.Пакет содржина: 1x Напојување Адаптер 5.5*2.5 Plug Количина : 1 Buc (Ако ви требаат повеќе ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт VBLL) Компатибилен со држачи : за полнење За Motorola WPLN4232 WPLN4138 WPLN4107 BR За Kenwood KSC-24 За Vertex Стандард VAC-920 За ICOM П.Н.Е.-152 П.Н.Е.-160 П.Н.Е.-191 П.Н.Е.-193 Топло Совети Ако модел што ви треба не е на листата или не сте сигурни дали тоа е соодветен за вашата радио, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас,и ние ќе ви понуди најсоодветен предмети.

R

Избор на клиент