.

.

KINOSUN V-Монтирање на Злато-Планината Батеријата Адаптер РЛ-S-A

KINOSUN V-Монтирање на Злато-Планината Батеријата Адаптер РЛ-S-A

DEN 2104.80
Залиха

Овој адаптер плоча претвора V-Монтирање на Злато-Планината, овозможува користење на Антон/Bauer Злато Планината батерии за напојување V планината опрема како камери и светла итн.Тоа доаѓа со еден Г-допрете интерфејс за дополнување додатоци.Напомена : Нашите предмети брод од Кина, купувачи ве молиме да бидете претпазливи со враќа.За враќање барање не, бидејќи на нашата одговорност, купувачите ќе му исплати врати превозот цената на Кина.Specifications Adaptor Тип : V-Монтирање на Злато-Mount Product Тежина : 0.24 kg Product Димензии : 14*8.5*2.8 cm D-допрете излезен интерфејс : Еден included Package Includes1pc* V-монтирање на Злато-планината Батеријата Адаптер РЛ-S-А.

R

Избор на клиент