.

.

Маја Патот MM3030 Одлуки Спомени Shadowbox

Маја Патот MM3030 Одлуки Спомени Shadowbox

DEN 239.76
Залиха

Секој пакет вклучува еден shadowbox. 1 - 4"x6" оддел и иверица парче. 3 - 2"x2" прегради и иверица парчиња.Изработена од дебел; висок квалитет на иверица.Маја Патот е што спомени shadowbox е забавно проект да го изразат својата креативност.На shadowbox има 4 прегради (1 - 4"x6" и 3 - 2"X2") и секој оддел вклучува соодветниот дел од иверица.Нека вашата имагинација се кандидира дивите како ќе ги красат вашата shadowbox со боја, мастило, хартија, лента, embellishments и повеќе!.

R

Избор на клиент