.

.

Licogel Мали Животни Џвакање Играчка: 13PCS Природни Зајакот Заби Мелење Млечни Стап Bunny Трева Торта Хрчак Џвакање Топката на Здравјето на Забите Gerbils Снек Chinchilla морско с?

Licogel Мали Животни Џвакање Играчка: 13PCS Природни Зајакот Заби Мелење Млечни Стап Bunny Трева Торта Хрчак Џвакање

DEN 1977.60
Залиха

Функција : Џвакање на трева торта може да помогне за чистење на вашето домашно милениче забите и ги задржи своите заби здрави.Примена : мали домашни миленици џвакање играчка е погоден за мали животни како што се зајакот, gerbil, морско свинче, хрчак, итн.Функција : зајакот teething снек се природни, органски и безбедно да се јаде.Зајакот се џвака играчка еден големина : Избрани големини.Материјал : мали животни снек играчка е направен од трева, со висок квалитет и безбедна.Мали животни трева торта боја : Multicolor Bunny снек играчка материјал : Grass Rabbit џвакање играчка еден големина : Bunny џвакање топка : Дијаметар околу : 3-7cm(1.18-2.76 во), 5pcs Bunny трева торта : D : D*H за : 4*1.5 cm(1.57*0.59 во), 3pcs Bunny да се држиме : Должина околу : 12cm(4.72 во), 5pcs Package вклучува : 13 x Зајакот џвакање toy Note : - домашно Милениче не е вклучен.- Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.- Таму би можело да биде малку боја разликата се должи на мониторот, камера или други фактори, ве молиме обратете се на физички објект.Пакет Including13 x Зајакот џвакање играчка.

R

Избор на клиент