.

.

Canon EOS M50 Mirrorless Дигитална Камера со 15-45mm и 55-200mm Леќи (Црн) (2680C021) + Canon EF-M Леќа Адаптер + 4K Монитор + Canon EF 50mm Леќа + Микрофон + 2 x 64GB Мемориската Картичка + Повеќе (Продолжува)

Canon EOS M50 Mirrorless Дигитална Камера со 15-45mm и 55-200mm Леќи (Црн) (2680C021) + Canon EF-M Леќа Адаптер

DEN 527.76
Залиха

Екранот е ротирачки-агол дизајн дозволи за работа од висок и низок работен агли и нејзините екран осетлив на допир интерфејс овозможува работа со Допир и Повлечете БОЛЕСТ за полесно манипулирање на AF површина.3 Е STM Леќа (Графит) Canon EF-M 55-200mm f/4.Пакетот Вклучува : 1 x Canon EOS M50 Mirrorless Дигитална Камера со 15-45mm и 55-200mm Леќи (Црна), 1 x Canon EF-M Леќа Адаптер за Полнење, 1 x Lilliput A7 S 7" Full HD Монитор, 1 x Canon EF 50mm f/1.0" LCD екран осетлив на допир за интуитивен контрола.8 STM Леќа, 1 x Аудио-Техника ПРО 24 CM Стерео Кондензаторот Микрофон, 2 x San Disk Secure Digital 64 GB Екстремни ПРО Cmemory Картичка, 1 x 52mm Дипломирал Боја Филтер Комплет, 1 x Камера Торба, 1 x 49mm 3 Парче Филтер за Полнење, 1 x 52mm 3 Парче Филтер Комплет, 1 x Corel Photo Софтвер Со Photo Mirage, After Shot и повеќе.3 Е STM Леќа.

R

Избор на клиент