.

.

Удирање Алатка Пресврт Вежба 10Pcs Дрво Алатка Пресврт Вежба Малку Со Центар Точка Висока Јачина за Дупчење Алатка 3мм Дијаметар Дрво Вежба Малку

Удирање Алатка Пресврт Вежба 10Pcs Дрво Алатка Пресврт Вежба Малку Со Центар Точка Висока Јачина за Дупчење Алатка

DEN 348.48
Залиха

По изгасне и усовршувајќи, сечење на работ на остар и не-chattering дизајн.На редови сечење на заби се обезбеди точни countersink и дупка мазност и чистота.Дијаметар : околу 3 mm.Прецизност земјата вежба со центар точка и две рамо мелење секачи.Се користи за дрво и вештачко дрво.Висока јакост и цврстина.Лесен за употреба.Издржливи.Одговара на вашите потреби-одлична вежба битови за метал/дрво/пластични countersinks.Погоден за домаќинство DIY и општи изградба/инженерство цели.Дијаметар : околу 3 mm Precision земјата вежба со центар точка и две рамо мелење секачи.Се користи за дрво и вештачко дрво.Висока јакост и цврстина.Лесен за употреба.Издржливи.Пакет се Вклучени : 10 x Casuarina drillnote : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи некои големина грешки.Боја на ставките прикажани во слика може да биде малку поинаков од мониторот, бидејќи мониторот не е калибриран истиот.

R

Избор на клиент