.

.

Gotneto Симпатична Koala Мечка симпатична Перење Забавува Светлина Свитлива Валкана Облека Забавува За Детска Облека Организатор Количка за Складирање Бин Водоотпорен

Gotneto Симпатична Koala Мечка симпатична Перење Забавува Светлина Свитлива Валкана Облека Забавува За Детска Облека

DEN 623.76
Залиха

Валкана облека кошница големина : 17.3"Hx16.5"Д инчи.Издржлив материјал : Оксфорд ткаенина, по можност Оксфорд ткаенина материјал, изградена-во водоотпорен обложување, водоотпорен и влага-доказ, без чуден мирис.Лесно да се носат и се движат : ѓубре може да вклучува две рачки за лесно носење.Цел : складирање кутија може да бидат поставени на многу места.Тоа е погоден за семејството да го чувајте ги изми и валкана облека.Тоа е сместени во детската соба на продавница за играчки, книги и други предмети за домаќинството (како што се долна облека, здолништа, Т-кошули, јакни, панталони, итн.) за да се задржи куќата чиста и уредна.Количка за складирање кутија : кога не е во употреба, тоа може да биде укината за да се олесни складирање.Кога не е во употреба или треба да бидат транспортирани, само лежеше кошница станот за да зачувате простор за складирање.

R

Избор на клиент