.

.

Simayixx Четка за заби за Деца U-облик на Четка за заби И миење на устата Првенство Комбинација 360° Темелно Чистење Искра & Сјај Меки Силиконски Четка Главата Орална Нега

Simayixx Четка за заби за Деца U-облик на Четка за заби И миење на устата Првенство Комбинација 360° Темелно Чистење

DEN 223.44
Залиха

Четка главата може да се чистат за да сите агли, така што четкање заби станува едноставна работа.Четка глава може да се чистат во сите правци, што го прави лесно да се четка забите.Спецификација : Материјал : Силикон+PP Дезинфекција метод : измијте се со топла вода Топлинска отпорност на температура : 100°C Применливи возраст : 0-12 години Тип и Големина на : Мали (2~6 години), Големи (7~12 години)Пакет се Вклучени : 1 U-облик на заби.како да го користите : Тресат на паста за заби и пред да го користите за да се осигура дека паста за заби моделирани рамномерно. ✿[Поздрав Грижа] U-облик четка главата дизајн, 360° чистење на бебешките заби.Тоа е полесно за бебиња да ги мијат забите.

R

Избор на клиент