.

.

SHUNDA Случај за Huawei Y7a, Ултра Тенок Чувствува Крпа Анти-Отпечатоци Заштита Покритие за Huawei Y7a - Кафеава

SHUNDA Случај за Huawei Y7a, Ултра Тенок Чувствува Крпа Анти-Отпечатоци Заштита Покритие за Huawei Y7a - Кафеава

DEN 337.44
Залиха

Ултра Тенок, Висок Квалитет Чувствува Крпа Анти-отпечатоци Заштита Поклопецот е специјално дизајниран за Huawei Y7a.Мека Премиум Текстилни Fabric Comfortable Ултра Зафат Canvas Will Не Остави Мрсна Residue Protective, висок квалитет чувствува крпа,Анти-отпечаток.Камерата заштита, заштитна плоча лифтови домување од авион за да се заштити камерата на телефонот и капакот на домување.Екран Заштита,Покрена Рабовите Внимателно Заштита На Екранот,Од Несакани Гребнатини.Лесен пристап до сите копчиња контроли & пристаништа, без да се отстрани случај.Висок Квалитет Чувствува Крпа,Лесно да се Инсталира и да ги Отстраните.Камерата Заштита,Четири-Точка Задните Чувари Лифт Случај На Исклучување Рамна Површина,Заштита И Камерата На Телефонот И Случајот Назад.Екран Заштита,Покрена Рабовите Внимателно Заштита На Екранот,Од Несакани Гребнатини.Мека Премиум Текстилни Fabric Comfortable Ултра Зафат Canvas Will Не Остави Мрсна Residue Protective, висок квалитет чувствува крпа,Анти-отпечаток.Пакет се вклучени : 1 * Huawei Y7a Телефон Случај.

R

Избор на клиент