.

.

EuisdanAA 1.12 инчи Антички Бронза Шарки Ретро Мини Зглоб Замена со Завртки 8pcs(1.12 pulgadas Bisagras де bronce antiguo Ретро Мини reemplazo де bisagra един tornillos 8pcs

EuisdanAA 1.12 инчи Антички Бронза Шарки Ретро Мини Зглоб Замена со Завртки 8pcs(1.12 pulgadas Bisagras де bronce

DEN 215.76
Залиха

Укината Големина на : 28.5 * 17.6 * 3.1 мм/1.12 * 0.69 * 0.12 инч (L*W*T).Ширевте Големина на : 28.5 * 29 * 0.6 мм/1.12 * 1.14 * 0.024 инч.Завртка Дупка со Дијаметар : 2,5 mm / 0.098 инч.Материјал : Железо; Боја : Антички Бронза.(Материјал : Hierro; Боја : Bronce Antiguo.Погоден за Мали Кутии за Накит, Кукла Куќи, Мали Кабинети, Фиоки, и други DIY проекти.(Adecuado став joyeros pequeños, casas де muñecas, armarios pequeños, cajones y otros proyectos де bricolaje.Euisdan AA 1.12 инчи Антички Бронза Шарки Ретро Мини Зглоб Замена со Завртки 8pcs-Карактеристики : Материјал : Направен од добар квалитет железо, и површина е обложена со антички месинг.Завртки се included Applications : Мали Дрво Работни Проекти, Мали Кутии за Накит, Кукла Куќи, Мали Кабинети, Фиоки, и други DIY проекти.-Спецификација : Рамка : Укината : 28.5 * 17.6 * 3.1 мм/1.12 * 0.69 * 0.12 инч (L*W*T)Ширевте : 28.5 * 29 * 0.6 мм/1.12 * 1.14 * 0.024 инч (L*W*T)Завртка Дупка со Дијаметар : 2,5 mm / 0.098 inch Weight : 35g, 8pcs-Забелешки : 1.зглоб е многу силен, но не може да се прилагоди откако тие се опремени.2.Завртки се вклучени, секој зглоб потребите 4 шрафови за монтажа.3.Ве молиме овозможи 0.5 инчи разлики поради прирачник за мерење.4.Бојата на предмети може да биде малку поинаков од сликите се должи на светлината и на екранот разлика.Опис на Spanish1.12 pulgadas Bisagras де bronce antiguo Ретро Мини reemplazo де bisagra един tornillos 8pcs Tamaño plegado : 28.5 * 17.6 * 3.1 мм / 1.12 * 0.69 * 0.12 pulgadas (L * W * T).Tamaño desplegado : 28.5 * 29 * 0.6 мм / 1.12 * 1.14 * 0.024 pulgadas.Diámetro del orificio del tornillo : 2,5 mm / 0,098 pulgadas.Материјал : Hierro; Боја : Bronce Antiguo.Adecuado став joyeros pequeños, casas де muñecas, armarios pequeños, cajones y otros proyectos де bricolaje.

R

Избор на клиент