.

.

Newmind Оштетена На Крт Игра Мултифункционален Подароци Оштетена Смешно Образовни Исфрлање Светлата Цртан филм Музика Хрчак Ковале Играчка за Роденден Дете 3,4,5,6,7 Дец

Newmind Оштетена На Крт Игра Мултифункционален Подароци Оштетена Смешно Образовни Исфрлање Светлата Цртан филм

DEN 2388.00
Залиха

Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите. * Едукативни : тоа може да се подобри деца фокус и внимание и тоа помага во развивањето на нивните бруто моторни вештини и рака-око координација. * Материјал : изработен од ABS пластика, материјал кој е издржливи и безбедни, безопасни за деца здравство, mallet има не-се лизга на зафат, со заоблени агли се мазни и ќе не нула дете. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.Опис : - Мултифункционален : може да се игра и да научат, три начини на префрлување-учење, забава, Хрчак, вклучувајќи ги и античката поезија, географија, енциклопедија, музика, Кинески и англиски префрлување, итн. * Лесен за употреба : се стави 3 АА батерии, притиснете на копчето, и започнете огромен, тоа ќе светло и музика, ќе се игра, може да се вежба деца аудитивни развој, може да го зголеми нивото на тежина и јадрото ќе се појави на дигитални резултат екранот. - Одличен подарок за избор : подарок за деца во Божиќ и Родендени, конкурентна и забавен елемент на оваа игра, ќе добие секој од смеење години за возрасните.46inch Package Вклучува : 1 Парче Ковале Играчки(не содржат 3 АА батерии)Забелешка : 1. - Материјал : изработен од ABS пластика, материјал кој е издржливи и безбедни, безопасни за деца здравство, mallet има не-се лизга на зафат, со заоблени агли се мазни и ќе не нула дете.Едноставно и забавно, вежба вашата детето рака-око координација и боја перцепција. - Лесен за употреба : се стави 3 АА батерии, притиснете на копчето, и започнете огромен, тоа ќе светло и музика, ќе се игра, може да се вежба деца аудитивни развој, може да го зголеми нивото на тежина и јадрото ќе се појави на дигитални резултат екранот. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.Големина на Табела : 16x24x21.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Едноставно и забавно, вежба вашата детето рака-око координација и боја перцепција.

R

Избор на клиент