.

.

X-DREE Кожен Куфер Пролет Бутира Директно Јамка Нерешено Latch Сребрен Тон(Maleta де cuero, resorte cargado, лазо recto, dibujo, cierre, tono plateado

X-DREE Кожен Куфер Пролет Бутира Директно Јамка Нерешено Latch Сребрен Тон(Maleta де cuero, resorte cargado, лазо

DEN 187.44
Залиха

Име На Производ : Директно Јамка Latch;Материјал : Метал.Боја : Сребро Тон;Вкупната Големина : 7.5 x 3.2 x 1.2 см/3" x 1.3" x 0.5"(L*W*T).Дупка со Дијаметар : 4.2 mm/0.16".Тежина : 35g(Peso : 35g.Пакет Содржина : 1 x Toggle Нерешено Latch,1 x Штрајк Панел(Contenido del paquete : 1 x Toggle Нерешено Latch, 1 x Штрајк Панел.Кожен Куфер Пролет Бутира Директно Јамка Нерешено Latch Сребро Tone Leather Куфер Пролет Бутира Директно Јамка Нерешено Latch Сребрен Тон.Опис на Spanish Maleta де cuero, resorte cargado, лазо recto, dibujo, cierre, tono plateado Nombre del producto : Директно Јамка Latch; Материјал : Metal Color : Tono plateado; Tamaño вкупно : 7.5 x 3.2 x 1.2 см / 3' 'x 1.3' 'x 0.5' '(L * W * T) Diámetro del agujero : 4.2 mm / 0.16' 'Peso : 35g Contenido del paquete : 1 x Toggle Нерешено Latch, 1 x Штрајк Панел.

R

Избор на клиент