.

.

VICVOL Деца Случај за iPad Воздухот 4 & Про 11, iPad Воздухот 4-та Генерација 10.9-инчен 2020 Случај со Екран Заштитник, iPad Про 11 2021/2020/2018 Shockproof Заштитна Маска со Рачка Стојат, Розов

VICVOL Деца Случај за iPad Воздухот 4 & Про 11, iPad Воздухот 4-та Генерација 10.9-инчен 2020 Случај со Екран Заштитник,

DEN 383.52
Залиха

➤【Компатибилни Модели】Наменети за i Pad Воздухот 4-та Генерација - 10.9 инчен 2020 година (Број на Модел : A2021 A2072 A2316 A2324 A2325), i Pad Про 11 2021 (Број на Модел : A2301 A2377 A2459 A2460), i Pad Про 11 2020 Година (Број на Модел : A2228 A2068 A2230 A2231) и i Pad Про 11 2018 (Број на Модел : A1980 A2013 A1934 A1979). ➤【Капка Заштита】Направени од издржлив,дете-безбедно,лесни и шок-апсорбирање на ЕВА материјал, го заштитува вашиот таблет од удари и капки. ➤【Вграден Екран Заштитник】Изградена-во кристално јасно, целосно интегриран екран заштитник запира гребнатини и dusts од оштетување на вашиот ipad. ➤【Изградена-во Потпирачот】Изграден во количка за потпирачот, тоа може да се конвертира во трибина за удобно внесување и hands-free гледање. ➤【Прецизни Отвори】 Прецизни cutouts овозможи целосен пристап до копчето,полнач порта, звучници, камери, слушалка, волумен за вашиот i Pad.VICVOL i Pad Воздухот 4 / i Pad Про 11 Случајот со Екран Заштитник Компатибилни Модели : √ i Pad Воздух 4-10.9 инчен 2020 година (Број на Модел : A2021 A2072 A2316 A2324 A2325) √ i Pad Про 11-3-та Генерација 2021 (Број на Модел : A2301 A2377 A2459 A2460) √ i Pad Про 11-2 Генерација 2020 Година (Број на Модел : A2228 A2068 A2230 A2231) √ i Pad Про 11-1 Генерација 2018 (Број на Модел : A1980 A2013 A1934 A1979) Пакет Содржина : 1 * i Pad Воздухот 4 / Pro 11 Случај 1 * Упатство за Инсталација.

R

Избор на клиент