.

.

doginthehole Daisy Печати Сјајна Ѕвезда Drawstring Ранец за Девојки, Жени, Лесни Drawstring Кеси String Sackpack Складирање Торбичка, Двојно Рамо Чанта Шопинг Торба

doginthehole Daisy Печати Сјајна Ѕвезда Drawstring Ранец за Девојки, Жени, Лесни Drawstring Кеси String Sackpack

DEN 215.76
Залиха

1.Големина:41 CMX34 CM;Материјал : Полиестер ткаенини. 2.Предности : Голем капацитет (може да се стави се приспособат паричникот、видиме、пенкало、лаптоп、облека、фудбал и сл.), мала тежина,мал волумен, лесно складирање, Еднократно. 3.Користете:Дневни Патувања и превозот се погодни за превоз на предмети. 4.Забелешка:ве Молиме овозможи 1-3cm (0.39-1.18 инчи) неточни грешки.Таму може да биде благо боја отстапување се должи на различни прикази. 5.Моден : Опционално многу видови на дизајни и нудат прилагодено дизајн, исто така, се убав подарок за вас,за вашите пријатели или вашето семејство. ★Дали сте во потрага за некои кеси што може да ви помогне да ги организирате вашите работи добро, слободни раце, намалување на рамото оптоварување додека супер лесен за употреба?На drawstring ранец кеси се во право оние за вас тука. ★Нашите Drawstring Кеси со новина модели и Лесно да се изврши, тоа е навистина прекрасен подарок идеја за вас.Персонализирана Торба може да понуди безброј користи како отворено спорт на плажа одмор на училиште дома патување чување итн.Исто така добро за промотивни рекламирање материјали, саеми, концерти, роденден партии, бебето тушеви, и многу повеќе. ★Имаме сопствена фабрика, може да понуди прилагодено дизајн или промет на големо ,ние сме сигурни добавувачи.Ние и ветуваме на целосна наплата или слободни нови замена според вашата желба, ако не сте целосно задоволни од било која причина.

R

Избор на клиент