.

.

GDYJP Преносни Мини Термички Печатач Етикета Печатач за Фото на Кодови Термички Печатење Студентски Џеб (Боја : А, Големина : Една Големина)

GDYJP Преносни Мини Термички Печатач Етикета Печатач за Фото на Кодови Термички Печатење Студентски Џеб (Боја :

DEN 1804.80
Залиха

Поддршка на повеќе функции, тоа може да печатите фотографии, етикети, пораки, листи, евиденција, QR Код и така натаму.Поддршка cordless BT 4.0 поврзани со паметен телефон.Ве молиме следете го упатството за корисникот да ја преземете во однос APP/драјвери за вашите уреди.Вграден-во 1000m Ah батерија, кои работат во ниско ниво на бучава, на термички печатач не треба мастило кертриџ кога се користи, слабо функционирање на трошоците.Печатач со висок квалитет на печатење на главата, може да се печати 55мм(ширина)*30мм(тркалаат дијаметар) термичка хартија, 200 DPI резолуција, јасно печатење квалитет.Мали и Преносливо, Мали дизајн на каросерија, деликатни и компактен, кој е совршен подарок за деца, студенти и пријатели.Материјал : ABSPrint тип : термички printing Battery капацитет : 1000m Ah Power : 5 WPrinting брзина : MAX 40mm/s Charge порт : Микро USBApplication : За печатење на етикети), memo (мемо веб страница, статии, слики, итн.Објектот Големина : 105 * 80 * 30мм / 4.1 * 3.1 * 1.2 in Item Тежина : 160g / 5.64 ounce Package Големина : 150 * 123 * 45mm / 5.9 * 4.8 * 1.8 in Package Тежина : 360g / 12.7 ounce Packing Листи : 1 * Printer1 * Термички Paper1 * USB Cable1 * Manual Please забелешка : вистинската боја може да се разликува малку од сликата, поради различни следи и светлосни ефекти.Ве молиме овозможи 1-2 см грешка поради прирачник за мерење.Ви благодарам многу за посета на сад.Ако имате било какви треба, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да ви послужи.

R

Избор на клиент