.

.

Bospyaf Близнак Децата Tricycle 1-3-7 Години Бебе на Велосипед Голема Светлина Шетач Двојно Шетач,C

Bospyaf Близнак Децата Tricycle 1-3-7 Години Бебе на Велосипед Голема Светлина Шетач Двојно Шетач,C

DEN 784.80
Залиха

[ТЕЛО МАТЕРИЈАЛ] : Висок-јаглероден челик, алуминиум рамка, која се карактеризира со ниска густина, голема јакост, голема еластичност, добри топлина дисипација, шок апсорпција и големо влијание капацитет. [ОТСТРАНЛИВ] : Од мали до големи, мулти-цел делови на автомобилот може да се расклопуваат, и двете големи и мали богатства може да се игра.Тоа е лесно и брзо да ги најдете на "удобно престолот" на вашето дете. [Двонасочна ДИЗАЈН] : притисни бар контроли на волан, и безбедноста граница се врти без превртување.Без разлика дали тоа е притисни бар или пред handlebar, на ±45° управувачот е полесно да се контролира, намалување на превртување и напред за навалување на столбот. [ФЛЕКСИБИЛНИ ДВОЈНО КОЧНИЦА] : Тоа е побезбедно да се спречи автомобил од лизгање и да се спречи.Двојно кочница е безбедно, и тоа ќе престане веднаш по зајакнување на тоа со една нога.Сопирачки може да се отклучи од страна на нагоре. [100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање] : Ние сме подготвени да се обезбеди секој клиент со квалитет на услуга да се направи вашата шопинг искуство пријатен и задоволување.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.specification Name : твин strollermaterial : metal Function : рака push Applicable возраст : 1-3 години, 3-6 години old Baby шетач тркала тип : пена wheel Color : A, B, C, D, E, FDouble еден пакет волумен : 78*39*30[12 KG]Имајќи тежина : 100kgpacking листа : 1 * Близнак stroller1 * Пакување box After-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга.Се реши проблемот за вас во времето.

R

Избор на клиент