.

.

10Pcs Ѕвончето Аларм Активни Piezo Ѕвончето Аларм YMD‑12095 DC 3‑24V Електронски Ѕвончето Аларм Жичен Beeper Аларм Конектор

10Pcs Ѕвончето Аларм Активни Piezo Ѕвончето Аларм YMD‑12095 DC 3‑24V Електронски Ѕвончето Аларм Жичен Beeper Аларм

DEN 198.96
Залиха

ОДЛИЧНА АЛАРМ ПЕРФОРМАНСИ : електронски ѕвончето аларм донесува висок квалитет на моторот, која е осетлива на активирањето и има одлична аларм перформанси.ШИРОКА ПРИМЕНА : : 12v ѕвончето аларм е специјално дизајниран како сигнал за аларм, тоа е многу погодна за мотоцикли волан, и може да ги задоволи вашите потреби.ПОГОДНОСТ : активната ѕвончето аларм е мал во големина и лесен во тежина, која е многу лесен и лесно за вас да го носите и користите во секое време, многу практични.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : Го поврзаниот приклучок за ѕвончето аларм има одлични перформанси, елегантен дизајн, тоа може да го замените стариот или оштетени ѕвончето аларм.МАТЕРИЈАЛ : електронски ѕвончето е направен од висок квалитет на АБС материјал, кој не ќе ги кородираат во опасни средини, трајни, помалку неуспехот на мотор.Функција : 1. Усвојување АБС материјал, не ќе ги кородираат во опасни средини, трајни, помалку неуспехот на мотор. 2. Усвојување на високо квалитетни моторни, која е осетлива на активирањето и има одлична аларм перформанси. 3. Специјално дизајнирани како сигнал за аларм, погоден за мотоцикли волан, да ги задоволат вашите потреби. 4. Мали во големина и лесен во тежина, удобен за носење и да го користите во секое време, многу удобен и практичен. 5. Со одлични перформанси, елегантен дизајн, може да го замените стариот или оштетени ѕвончето аларм.Спецификација : Предмет Тип : Ѕвончето Аларм Материјал : ABS Модел : YMD-12095 Оценет Напон : 12 V Работен Напон : DC 3-24 V Возење Режим : Piezo електрични Активна Глава : Активни Цел : Сигнал за аларм Пакет Листата : 10 x Ѕвончето Аларм.

R

Избор на клиент