.

.

WZMDHB Ноќ Светлина Оган Камион 3D Led Илузија Светилка 16 Боја со Далечински Управувач USB Полнење Ноќни Биро Светлина Роденден Подароци Божиќ Спална соба Декорација за Д

WZMDHB Ноќ Светлина Оган Камион 3D Led Илузија Светилка 16 Боја со Далечински Управувач USB Полнење Ноќни Биро

DEN 528.72
Залиха

Одличен подарок за Божиќ, роденденот,фестивал, промотивни итн.3 D визуелен ефект.3 D ВИЗУЕЛИЗАЦИЈА : 3 D модел дизајн/ LED светло доаѓа со мека, униформа, не-треперење на светлината,а станот што го направија со 3d технологија за да се покаже на оптички неверојатни 3d илузија. Издржливи со 10000hours животен век на Led диоди.Производ во боја : 7 бои : црвена, зелена, сина, жолта, виолетова, бела, може да се залепи или од тебе.Идеален Подарок и Најдобри Оркестарот за деца девојчиња момчиња и возрасни,мајки ден роденден, и свадба годишнината.Пакувањето се вклучени : 1 x акрилик panel1 x ABS Base1 x 24-копче remote1 x USB cable1 x Корисникот manual Any проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, така што ние може да обезбеди најдобра услуга за вас. Ново надградба, доаѓа со IR-далечински контролирани во рок од 24 Копчиња вклучувајќи 16 чиста бои се опционални,4 динамички режими на блицот(Флеш/Storbe/Втора/Мазна) и луминозноста прилагодливи.5 Вати,не се штетни за човековото тело.SMART ДОПИР И ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : 16 Бои се Менува, може да го прилагодите осветлувањето на екранот преку далечински управувач.5 cm Tips : 1 : ве Молиме откине заштита филм од акрилик панел пред употреба.ФАНТАСТИЧЕН ПОДАРОК : Спакуван во исклучителен подарок кутија.ДВОЈНА МОЌ на ВЛАДАТА : во Нашите ноќ светлина, може да се напојува со 3 * АА батерии(не се вклучени) или USB кабелот е поврзан, компатибилен со било USB напојување порта, како на пример, Лаптоп, Компјутер, USB Напојување Банка, дома USB Адаптер итн.

R

Избор на клиент