.

.

Симпатична Бебе Слон Акварел Ѕид Decal - Слоновите за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Ѕид Decals - Слоновите Соба Уметност Ѕид Оркестарот Налепница (30W x 8H)

Симпатична Бебе Слон Акварел Ѕид Decal - Слоновите за Деца на возраст Момчиња Девојчиња Ѕид Decals - Слоновите

DEN 526.80
Залиха

СЛОН ЅИД DECAL - Големина како слика : 70"W x 20"H - Со цел да се прилагодите на оваа decal ве молиме да ни испратите порака по ставање цел да ги споделите со нас името и бои што би сакал за вашиот Ѕид Decal.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ - Тоа е навистина лесно да се примени на ѕидот и тоа вклучува хартија со Чекор-по-Чекор инструкции за да се направи полесно да се применуваат.ВИСОК КВАЛИТЕТ Премиум мат финиш винил специјално дизајнирани за внатрешен дизајн.Материјалот е најдобар квалитет на пазарот, и тоа не е евтин материјал на сите.БЕЗБЕДЕН ЗА ДЕЦА - Сите наши decals се целосно Не-Токсични и не содржат хемикалии, кои може да влијаат на вашето здравје.Произведено ВО САД Креиран и дизајниран од страна на Decalzone TM.Се ТРАНСФОРМИРА во ВАШАТА КУЌА ВО КУЌАТА НА ВАШИТЕ СОНИШТА СО САМО ЕДЕН КЛИК И НАШАТА КРЕАТИВНОСТ И ИСКУСТВО ВО ЅИД DECALS - Нашите самолепливи decals се лесен и достапен начин да ги красат секоја соба во вашиот дом.Можете да додадете магијата на допир на било каква мазна површина - ѕидови, врати, прозорци, dressers, кревет рамки и огледала, и повеќе. - Високиот квалитет на овие vinyls ги направи да изгледа како ако тие се уште се насликани во ѕидот, без да се грижите за тоа сликарство. - Decals се целосно пренослив и нема да остави никакви знаци на употреба зад себе.Специјални лепило ви овозможува да се отстрани decal без било кој тип на проблем така да не треба да се грижите за оштетување на вашите ѕидови.Доколку ви се допаѓа нашата decals ве молиме не двоумете се да се провери од нашите други производи во нашата продавница и се шири во светот!Нашите високо квалитетни ѕид decals се : - Лесно да се однесуваат и да ги отстраните. - 100% безбеден за деца. - Најдобар квалитет на пазарот. - Сопствени направени директно за вас. - Направени и испорачани директно од САД.Види ја нашата боја шема за голем избор на опции на бои и бескрајни комбинации.Само одредите вашата посакувана боја(s) кога ставање на вашата нарачка.Ако ви треба вашиот ѕид decal во големина што не се наведени тука, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас и ние ќе ги споделите со тоа да се случи.Нашите decals се превезува со инструкции за примена и како-да видео за брз, лесен за инсталација.

R

Избор на клиент