.

.

DREYOLIFE Спиење Ззп | Коса Покрие Сатен Наредени Капа Остане Наредени Slouchy Beanie Шапка Мазна Спиење Капи

DREYOLIFE Спиење Ззп | Коса Покрие Сатен Наредени Капа Остане Наредени Slouchy Beanie Шапка Мазна Спиење Капи

DEN 311.76
Залиха

Материјал : Памук Spandex Сатен/Чипка.beanie шапка се чувствува божествена против вашата кожа, како што има многу здравствени придобивки.Плетење техника обезбедува доволно водат да се собере голема глава да нормална големина главата.која е третирана со боја одредување на технички процес;Со нашите солидна боја на косата хаубата beanie ,не исчезнува проблем на сите за време на спиење во текот на ноќта.Квалитетот материјал : сатен наредени спиење капа е направен од удобни материјали, надворешното е памук и поставата е изработен од сатен, мека на допир и дише, без тесна и не се лизга, нема печат на вашиот челото, која може да се заштити вашиот скалп од ладно и пот.ЗДРАВ начин на ЖИВОТ : Спиење капи за жените помогне во одржување на вашата коса moisturized.Сатенски наредени капи изработени од мек и еластичен џерси материјал, што го прави работи со повеќето типови коса и текстури.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Печати на враќање превозот етикета.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ткаенината beanie има родово-неутрални дизајн, па таа изгледа одлично на никого!Дами, мажите, младите возрасни лица, млади.

R

Избор на клиент