.

.

Ручек Кутија, од Нерѓосувачки Челик Сад Пикник Чување на Кутии Преносни Leakproof Термички Изолирани Храна Контејнер Студент Деца Работа Мулти-слој Ручек Кутија за Авт

Ручек Кутија, од Нерѓосувачки Челик Сад Пикник Чување на Кутии Преносни Leakproof Термички Изолирани Храна Контејнер

DEN 1353.60
Залиха

Функција : 1. Оваа челик ручек кутија е изградена‑во запечатување гумени прстен ја подобрува запечатување перформанси на ручек кутија и го задржува топлина зачувување траен. [Висока Температура Отпорни Материјали] : внатрешниот слој на ручек контејнери е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, додека надворешниот слој е направен од храна одделение PP пластични материјали, топлина-зачувување, анти-корозија и долг животен век. Воздух‑порозни запечатување вентил на ручек контејнери за деца може да се елиминира воздухот, така што храната во кутија е подобро запечатени и да ја одржите храната топла ручек сад е погодно за да го отворите капакот. Надворешниот слој на задржи топло ручек кутија за деца користи храна одделение PP материјал, ручек кутија контејнери деца е висока температура отпорни, од нерѓосувачки челик сад е безбедно и хигиенски.5 инчи 4 слоја : Прибл.9 оз Пакет листа : 1 x Ручек Кутија.Тие се исто така дизајниран да се одржите храната топла.5 инчи Тежина : Околу. Внатрешниот слој од нерѓосувачки челик ручек сад е употреба на високо‑квалитетни нерѓосувачки челик материјал, од не ' рѓосувачки челик ручек кутија за деца е огледало‑полиран и деца ручек кутија контејнери е лесно да се чисти.[Добро Запечатени Изолирани Ручек Кутија] : Оваа храна контејнери со воздух‑порозни запечатување Вентил.

R

Избор на клиент