.

.

Kaimorui Smartwatch За Жените - Кафена и златна

Kaimorui Smartwatch За Жените - Кафена и златна

DEN 355.20
Залиха

Kaimorui Smartwatch За Жените.Компатибилен систем : IPHONE / Андроид.Жените менструалниот циклус предвидување, информации Притисни(Дојдовен повик, QQ, We Chat, Whats App, Twitter, Facebook и други навремени информации) ,Pedometer,Спиење следење,отчукувањата на Срцето,крвен притисок,Мулти-спортски начини,Мулти-јазик,Локалните музика, музика за контрола,пронајдете телефонски,sedentary потсетник,пијат вода потсетник、аларм.Стан поддршка јазик.Поедноставен Кинески,Традиционалната Chinese,English,German,Japanese,Korean,Spanish,French,Arabic,Czech,Greek,Persian,Italian,Dutch,Polish,Portuguese,Finnish,Swedish,Hungarian.Kaimorui Smartwatch За Women Compatible систем : IPHONE / Андроид.Функција : Жените менструалниот циклус предвидување, информации Притисни(Дојдовен повик, QQ, We Chat, Whats App, Twitter, Facebook и други навремени информации) ,Pedometer,Спиење следење,отчукувањата на Срцето,крвен притисок,Мулти-спортски начини,Мулти-јазик,Локалните музика, музика за контрола,пронајдете телефонски,sedentary потсетник,пијат вода потсетник、аларм.Стан поддршка language Simplified Кинески,Традиционалната Chinese,English,German,Japanese,Korean,Spanish,French,Arabic,Czech,Greek,Persian,Italian,Dutch,Polish,Portuguese,Finnish,Swedish,Hungarian Smartwatch поддршка language English (стандардно), Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, Јапонски, француски, германски, италијански, руски, португалски, Малајски, Polish Languages поддржани од страна на manual English (стандардно), Поедноставен Кинески,Хардверски Спецификации : Димензии : 45*38*10.8 mm Materials : Нерѓосувачки челик школка сферични полу-транспарентно стакло тиква тип копчето пластични материјали оган шема нерѓосувачки челик strap CPU : NRF52832 Display : 1.04 инчен шарени екран на допир; резолуција : 240(H)*RGB*198(V) Dots Touch Екран : Еден touch Memory : ROM 512 KB RAM меморија 64 KB додаток на меморијата на 64 MKbit flash Bluetooth : Вер. 4.0 Батерија : 120m Ah Полимер батерија(4.2 V)време на Мирување : 15 дена Нормална време : 5 days G-сензор : Yes Heart го оценувате сензор : Да, ЧАСОТ 3300* Види лица : Неколку види лица за вашиот избор (5 бира).

R

Избор на клиент