.

.

SUTK Крајот Запре Микро Граница Вклучите со 1M Кабел за 3D Печатач (Боја : Црна)

SUTK Крајот Запре Микро Граница Вклучите со 1M Кабел за 3D Печатач (Боја : Црна)

DEN 2385.60
Залиха

✔️Пакет : 3pcs Граница Вклучите. ✔️Компатибилен со повеќето 3 D Печатач. ✔️Лесно може да го замени. ✔️Направени од премиум метал материјал за трајни употреба.Спецификација За Производ.Производ Предност✔️Пакет : 3pcs Граница Вклучите✔️Компатибилен со повеќето 3 D Печатач✔️Лесно да се замени✔️Направени од премиум метал материјал за трајни употреба.Производ Specification Max Напон : 250 VMax Струја : 5 ABoard големина : 20x20x7mm Cable Должина : 1meter Packing List1*3 D Печатач Граница Switch1*3 Пина Кабли.

R

Избор на клиент