.

.

JUSTSILEI Хлапак Замена Фолија на Главата 32B 32S 21B Одговара за BraunSeries 3 301S 310S 320S 360-ТИ 3000S 3010S 3020S 350CC 330 300 380 Хлапак Додатоци

JUSTSILEI Хлапак Замена Фолија на Главата 32B 32S 21B Одговара за BraunSeries 3 301S 310S 320S 360-ТИ 3000S 3010S

DEN 1663.20
Залиха

Замена на бричење на главата за да се подобри бричење ефект.За најдобри перформанси, чисти редовно.Го замени жилети секои 6 месеци.Промена на главата може да се врати 100% учинок на вашиот хлапак, и да отсекува од поблиску.На совршено се вклопува во кожата.Направени од високо квалитетни материјали, бричење глави се континуирано, ефикасен и лесен за употреба.Хлапак Замена Фолија на Главата Одговара за Браун Серија 3 32 B 32 S 21 B 3050cc 3090cc 3040s 3020 320 340 ABS Нерѓосувачки Челик Хлапак Главата.Опис на производот : Ова е само замена.Пакет се вклучени : 1 Фолија Одговара Модел Number : 300,320,330,340,360,370,380350 CC,370 CC,390 CC,395 CC320 S-3,340 S-3,350 CC-3320s-4,330 s-4,340 s-4,345 S-4,350 cc-4,350 cc-5,360 s-4,360 s-5,370 cc-4,380 S-4,390 cc-4 Fit За Cruzer6 Чисти Shaver Fit За : 1. Модел : 390 CCType : 57722. Модел : 380 Type : 57733. Модел : 350 CC, 370, 370 CCType : 57744. Модел : 340 Type : 57755. Модел : 320, 330 Type : 57766. Модел : 300 Type : 57787. Модел : 360 Type : 57798. Модел : 330s-4, 320s-4 Type : 54159. Модел : 340s-4 Type : 541410. Модел : 360-ти-4 Type : 541311. Модел : 370cc-4, 350cc-4, 350cc-5 Type : 541212. Модел : 390cc-4 Type : 541113. Модел : 380s-4 Type : 5416 Note : ве Молиме Проверете и Модел # & Type # Некои модели имаат два различни вида.

R

Избор на клиент