.

.

видео проекција на екранот Со Стојат Количка за Преносни Филм Екран, Двојно Двострано Проекција на Екранот Затворен Отворено за Проектирање Филмови Екран за домаш

видео проекција на екранот Со Стојат Количка за Преносни Филм Екран, Двојно Двострано Проекција на Екранот Затворен

DEN 8951.76
Залиха

【Навремено-бесплатен екранот】Направени од полиестер материјал.Површината на количка за проекција на филмот на екранот е мазна, така што нема потреба да се грижите за брчки.Видео проекција екран поддржува рака за перење и пеглање. ★Проекција екран со заградата : 100-инчен преносни проекција на екранот, 16 : 9 формат, 180° широк агол на гледање.Обезбеди јасни, висока резолуција на сликите, па дури и за поддршка на предната и задната проекција. ✌ Работа во повеќето ситуации ➤ Покаже се што сакате, само го прават тоа!Игра филмови, спортски игри, слики, музика, видео, игри, итн.за да го направи животот поинтересен!Или можете да ги прикажете вашата компанија графика и податоци во канцеларија и споделување на вашиот брак фотографии.Тоа може да се користи професионално, romantically и практично, во зависност од вашите потреби.Проекторот екран има мазна површина која го подобрува сликата и не остава набори, дури и кога се укината или компресирана.Идеален за било која средини кои имаат ограничена контрола на осветлување, со истовремено подобрување на боја сатурација, црна нивоа, и задржување на сликата и светлината.Нашата светлина проектор екран овозможува флексибилен позиционирање, лесно подесување, и брзо собранието и може да се задржи екран стабилна и донесе подобро гледање искуство.спецификација : Име : HD проекторот филм screen Material : завесата е изработен од полиестер, и поддршка род е направен од алуминиум tube Screen сооднос : 16 : 9 Screen големина : 100 inches Angle : 180°главна карактеристика : ❥ Компактен интеграција, лесни виткање дизајн, лесно да се носат.❥ Анти-браздата дизајн.Брчките, ве молам, оди си!Само да се откажам и да се сврти на проекторот за да уживате во среќни време донесе од страна на високо-квалитетни материјали.❥ Подебели отколку на други производи, нејзината мазна површина ја прави сликата појасна и бојата повеќе живи.❥Лесно да се инсталира и да се откажам, погодна за внатрешна и надворешна употреба.❥Одличен избор за споделување на добри времиња со семејството и пријателите.Тоа исто така може да работи професионално во канцеларија, се присутни компанијата податоци или истражување.❥Се применуваат за : домашно кино, бизнис средби, изложби, конференција за образование, speeches The пакетот вклучува : 1*Проектор екран.

R

Избор на клиент