.

.

Фрли Перница Инсерти, Стандард Перница Перница Покрие Pillowcase - Hotel Насловна Оркестарот Бели Шари,Противалергиски Квадратна Форма Декоративни Фрли Перница Внесува К

Фрли Перница Инсерти, Стандард Перница Перница Покрие Pillowcase - Hotel Насловна Оркестарот Бели Шари,Противалергиски

DEN 599.52
Залиха

✔ПАМУК, ШАРЕНИ ПЕРНИЦИ - Уживајте во удобно ноќен сон со овој pack на стандардна големина бела кадифен влакна пополни кревет перници мерење. ✔ОБЕЗБЕДИ ОДЛИЧНА ПОДДРШКА - Исполнет со супер кадифен шупливи влакна овие перници се неверојатно мека и меки и се во согласност со природните облини на вашето тело, обезбедување на соодветна поддршка на главата, вратот и рамениците. ✔МЕКА И ДИШЕ ПОКРИЕ - Нашите перници се спакувани во премиум квалитет памук мешавина маска за да понатаму да ги подобрат своите луксузни изгледаат и се чувствуваат.Перница опфаќа се дише и кожа-friendly за удобно спиење искуство. ✔ЛУКСУЗНИ ДОМА - не-промена изградба гарантира дека перници никогаш не одат со рамни или се лизга од под, без разлика на која позиција за спиење ви се допаѓа.Со нивните меки, меки се чувствуваат и премиум квалитет на градежни сте сигурни да уживаат во искуството на хотел-како луксуз во вашиот дом. ✔ЛЕСНО ГРИЖА – се препорачува да забележиш чистење на перница или рака мие ткаенина со благ детергент ,Оваа перница нуди мекост, утеха и поддршка за сите прагови.Дали ќе се вратам, страна, или на стомак sleeper, ќе ви се допаднат перница. ♥ Добредојдовте на BB67 продавница.Ние ќе се обидеме потрудиме да се направи имате задоволителен шопинг искуство!Ако имате било какви прашања за време на употреба и не се задоволни со нашите производи или услуги, ве молиме да не контактирате директно преку е-маил и Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.==================Спецификации : Пополнете Материјал:cotton Fabric Тип:Polycotton Note : ве Молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник measurement Due на разликата меѓу differentmonitors, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет се Вклучени : 1/2 парчиња × перница.

R

Избор на клиент