.

.

FUIBENG Прекрасна Лама Цвет Животински Печати Девојки Drawstring Ранец Трајни Лесни Рамо Cinch Кеси Отворено Спорт String Snackpack

FUIBENG Прекрасна Лама Цвет Животински Печати Девојки Drawstring Ранец Трајни Лесни Рамо Cinch Кеси Отворено Спорт

DEN 191.76
Залиха

Материјал на салата drawstring ранец : Полиестер, дебела и издржливи.Големина на string торба : 41cmx34cm/16.1 L x 13.3 W во; одлична замена за хартиените кеси, лесно да се носат Мини i Pad, книги, чадор, телефони и паричник, копчиња, спортска опрема итн.Детали на drawstring торба : Дебела и прилагодливи ремени одговара за било која возраст за подолг период на време.Случаи на cinch вреќа : спортски drawstring торба е погодна за отворен кампување, планинарење, трчање, пешачење, танцување, јога движење, пикник, патување, забава, фудбал, кошарка, гимнастика и училиштето; совршен роденденски подарок и партија подарок за себе деца пријатели како секојдневен носат на торба.Не Исчезнат или да се Намали : 3 D печатење се користи во нашата drawstring ранец, правејќи го моделот уникатна и прекрасна.Осигурува дека string bookbags не исчезнат, се намали или надвор од форма по перење.Висок Квалитет на ткаенина,drawstring дизајн,кратка, но не и едноставна.Рамо Strapa со смели meterial ублажување на притисокот врз рамото.Голема Уста,преголеми торба дизајн може да се соберат повеќе предмети.погодна за отворен кампување, планинарење, трчање, пешачење, танцување, јога движење, пикник, патување, забава, фудбал, кошарка, гимнастика и училиштето; совршен роденденски подарок и партија подарок за себе деца пријатели како секојдневен носат на торба.

R

Избор на клиент